Bóle rąk i nóg a niedoczynność tarczycy

WITAM OD OK 3 M-CY ODCZUWAM OGÓLNE OSŁABIENIE, BÓL NÓG I RĄK. WSZYSTKIE BADANIA TJ KREW, MOCZ, TSH ( BO MAM NIEDOCZYNNOŚC TARCZYCY) ROBIŁAM W SIERPNIU - WYNIKI WSZYSTKIE W NORMIE A MIMO TO CZUJE SIĘ NIEKOMPFORTOWO. ŚPIE DUZO I WSZYSTKO ROBIĘ Z MUSU. JESTEM RACZEJ OSOBA ENERGICZNA I TEN STAN BARDZO MI NIE ODPOWIEDA.PROSZE O RADĘ Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Zalecam pomimo ostatnich wyników badań, powtórzenie badań hormonalnych oraz wykonanie morfologii krwi obwodowej za 1 miesiąc w razie utrzymujących się dolegliwości. Ewentualna kontrola w celu zmiany dawki leku może pomóc (dawka może być zbyt duża lub zbyt mała pomimo teoretycznych prawidłowych wyników laboratoryjnych). Pozdrawiam