Bóle stóp, piszczeli i stawów po porodzie

Witam!14 miesiecy temu urodzilam dziecko.Od tego czasu mam ciagly bol stop piszczeli i stawow.Na poczatku mialam problem z chodzeniem ,poniewaz moje stopy byly tak obolale jak by je ktos zmiazdzyl.Teraz jest tylko gorzej.Bola mnie piszczele,dlonie i stawy .Mam wrazenie jak by moje nogi i dlonie byly ciezkie.Nie wiem do jakiego lekarza sie zgloscic i jakie badania zrobic.Bardzo prosze o odpowiedz i pozdrawiam

Witam. Po okresie ciąży mogą ujawnić się pewne schorzenia o charakterze reumatologicznym jak np. reumatoidlane zapalenie stawów w związku z czym sugeruję konsultację ze specjalistą reumatologii.