Bóle uciskowe brzucha w okolicy pępka

Witam, od pewnego czasu mam dziwne uciskowe bole po lewej stronie obok pępka. Do tego dodam od ok roku po urodzeniu córeczki drogami natury miewam olowkowe stolce a ostatnio zauważyłam niewielka ilosc krwi w stolcu.nie miewam gorączki, a bole brzucha nie towarzysza mi caly czas, ale odczuwam to tak jakby cos mnie uwieralo kiedy przyjmuje różne pozycje nie określone. Po ciąży wyszly mi chemoroidy, dodam, ze babci usuwano polipy. bardzo boje sie raka, czy jest to prawdopodobne?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie warto na tym etapie prognozować o nowotworze. Warto zaś skonsultować swój stan z gastrologiem. Przy takich objawach warto wykonać USG jamy brzusznej oraz badanie kolonoskopowe.