Bóle uciskowe w łydkach

Od około 2 tygodni dręczą mnie bóle łydek. Ból odczuwalny jest od razu po obudzeniu, czasem po południu mija. Nie jest to jakieś rwanie, czy przeszywający ból, ale coś w rodzaju ucisku, kręcenia w łydkach. Codziennie rano stosuję zimny kompres, stopy i łydki rano są dość gorące. Co może być przyczyną opisanych objawów? W przyszłym tygodniu wybieram się na morfologię krwi. A w czerwcu oczekuję na wizytę u neurologa.

Poranne bóle łydek?? Trochę nietypowe, zwykle nasilają się po południu
Czy nie ma Pani żylaków, nadwagi??
Czy nie przyjmuje Pani leków antykoncepcyjnych???
Jesli występują obrzęki łydek, to koniecznie kontakt z Lekarze,
Wskazane badania : morfologia, OB, fibrynogen, d-dimery.\
Czy nie zmieniła Pani butów: z obcasów na płaskie?? to często wywołuje bóle łydek ...\
Dużo wody, aspiryna na noc.