Bóle w 25. tygodniu ciąży - czy to coś poważnego?

Jestem w 25 tygodniu ciąży, od pewnego czasu mam bardzo silny ból podbrzusza po prawej stronie, dochodzi do tego, że nie mogę normalnie chodzić - czy to normalne? Proszę o odpowiedź, bo się martwie.

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Ostre bóle brzucha w tej fazie ciąży moga być powodem do niepokoju. Moga świadczyć np. o odklejeniu się łożyska.
Jeżeli bóle są nasilone należy zgłosić się na wizytę u lekarza prowadzącego ciążę, który ustali przyczynę bólu.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl