Bóle w klatce piersiowej, bóle mięśni a zakwaszony organizm

witam od par miesidcy mam takie obiawy bole w klatce ,uczucie zimna cidpla,uczucie ze zaslabne bole miesni ,glowy,wiecznie jestem zmeczona itd.po zrobienu wszystkich badan okazuje sie ze jestem zdrowa.Psychoterapia mi nie pomaga .Dzis poszlam do pewnej pani doktor po wywiadzie ze mna jaki przeprowadzila stwierdzila ze mam zakwaszony organizm i ze bedzie jeszcze gorzej jak tego nie zmienie.Czy przy zakwaszonym organizmie tez sa takie obiawy (moje ph wynosi 5.4 po wykonaniu)

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Domyślam się, że ph, które Pani podaje to ph moczu - jest to ph w normie.
Jeśli ktoś podał Pani, że ph Pani krwi wynosi 5,4 to popełnił błąd, gdyż taki poziom jest nieosiągalny u żywego człowieka.