Bóle w klatce piersiowej i drętwienie kończyn a nerwobóle

Witam. mam bóle w klatce piersiowej po prawe stronie ból pojawia ie pod łopatka w ramieniu i mam dziwne odczucia w prawej rece i nodze tak jak by mi czasem drentwiały i cierpły reka boli gdy coś robie a noga boli przy chodzeniu jakiś czas temu miałam nerwobóle w klatce piersiowej po lewej stronie czy te obiawy ktoe mam teraz też oznaczaja nerwoóle?? martwie sie zeby to nie bylo cos gorszego. jak sobie z tym radzic??

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić przyczynę tego rodzaju bólu konieczne jest wykonanie dokładnego badania lekarskiego. Na podstawie samego opisu nie można tego stwierdzić. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można stwierdzić konieczność dodatkowych badań/konsultacji.