Bóle w klatce piersiowej u 22-latka

Witam..mam 22lata mieszkam zagranica nie mam mozliwosci pojscia do lekarza...od roku albo wiecej mam ostre bole po prawej stronie klatki piersiowej bol.jest okropny ale zadki raz na dzien dwa ...od niedawna bol.przeszywa plecy(pod prawa lopatka) ...teraz objawy sa czeste prawie nieustanne...teraz.tez bol w okolicy mostka ,prawa strona.klatki bole serca (klucie parr razy dziennie...pale papierosy i nie tylko mam na mysli konopie...czy to rak? Objawy sa juz wiecej jak rok czasu raz.boli raz nie ;(

ból może być spowodowany nieprawidłowym trybem życia-skutkującym dolegliwościami z układu kostno-mięśniowego. Drugim najczęstszym powodem jest nerwica. Rak jest bardzo mało prawdopodobny