Bóle w klatce piersiowej, uczucie pełności i kłopoty przy przełykaniu

Witam. Od kilku dni mam dziwne bóle w klatce piersiowej, uczucie pełności, kłopoty przy przełykaniu i do tego kłopoty z zasypianiem, przeszedłem badanie EKG które nic nie wykazało. Dostałem leki przeciwbólowe(przyjmuje także środki od nadciśnienia) i zlecono mi dalsze badania w tym kierunku, wszystko to rzekomo może pochodzić od serca lub kręgosłupa. Co mam dalej z tym zrobić? Z góry dziękuję.

Witam serdecznie.
Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Wykonanie dodatkowych badań umożliwi ustalenie jednoznacznej przyczyny Pańskich dolegliwości.