Bóle wątroby, bóle głowy, zatrzymywanie wody, PMS

Mam 46 lat. Od kilku miesięcy biorę tabletki Triquilar jednak mój organizm bardzo źle je toleruje (bóle wątroby, bóle głowy , zatrzymywanie wody, PMS). Poprosiłam lekarza o zmianę tabletek, przepisał mi Activelle. Dopiero w domu w ulotce przeczytałam, że jest to HTZ dla kobiet po menopauzie i w dodatku, że nie ma działania antykoncepcyjnego! Nadmieniam, że zanim zaczęłam przyjmować Triquilar miałam regularne miesiączki i żadnych objawów zbliżającej się menopauzy.

Elżbieta Rhone

Witam,
być może doszło do jakiegoś nieporozumienia między Panią a lekarzem - proponuję udać się na wizytę i to wyjaśnić.