Bóle za mostkiem i w przełyku

witam,ponad 2 tygodnie temu mialam gastroskopie nic zlego nie wykazala od tego czasu mam bole za mostkiem jakby w przelyku bardziej po prawej stronie te bole sa stale nie pomagaja leki na zoladek mam wrazenie ze mam uszkodzone nerwy lub miesnie czy takie cos jest mozliwe mialam rtg wykluczajacy perforacje oraz badanie krwi i serca-mam tez dosc przekrwione I zaczerwienione gardlo bez zapalenia choc ono tez mnie kluje po prawej stronie ten bol jest ciagly czasem mocny czasem slaby

Poki co sugeruje na gardło detosept i picie siemuenia lnianego na przełyku. Zaparzony korzen imbiru tez jest dobrym pomysłem. Może posiew z gardla sue przyda.