Bóle żołądka, rozwolnienie i wymioty

Witam mam 27l i 3 dni temu dostalem bolesci zoladka co za tym idzie rozwolnienie i wymioty. Po trzech dniach lepiej sie czuje ale nadal mnie cos boli to chyba zoladek i mam dodatkowy bol stawow ktory z bolem zoladka nie daje mi odpoczac. Co mi moze dolegac i czy musze isc do lekarza?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy mogą sugerować rozpoznanie infekcji przewodu pokarmowego (zatrucia pokarmowego). Jeżeli pije Pan odpowiednie ilości płynów to najprawdopodobniej nie ma powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do lekarza.