Boleści po porodzie kleszczowym

Witam Mam bol po lewej str.brzucha ktory dokucza mi od tyg. 3dni temu mialam goraczke39.5-40.5°C.dreszcze zimne poty i czulam na zmiane cieplo i zimno.Przed tym nie umialam sie zalatwic(teraz jest ok dostalam saszetki do picia) bola mnie plecy i glowa Miesiac temu przeszlam porod kleszczowy.naciecie krocza sie otwarlo juz zaraz po porodzie dalej jest otwarte i ropieje zazywam panownie antybiotyk od wczoraj. P.s mieszkam w uk 3wizyty u lekarza i dalej nie wiem co to jest.Wyrostek mialam usuniety

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować zalecone leczenie. W przypadku dalszego braku poprawy konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.