Bolesne i nieregularne miesiączki a tabletki antykoncepcyjne

Witam,mam 29l. i od kilku lat zaburzenia miesiączki. Zaczęły się, gdy zostały mi przepisane tabletki anty.Brałam je 2mce tylko,bo bolały mnie przydatki i miałam obfite krwawienie ze skrzepami.Przez tych kilka lat ciągle miałam problemy, by miesiączka wróciła. Byłam u endokrynol-ginekol, miałam badania krwi hormonów[ok],usg i stwierdzono policystyczne jajniki.Dostałam znów tabl.anty. Skonczyłam 1sze opakowanie [3ci dzień przerwy] i to samo!Ogromny ból,krwawienie obfite plus skrzepy. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane działaniem tabletek. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.