Bolesne miesiączkowanie u 27-latki

Witam, mam 27 lat, regularnie współżyję, nie byłam nigdy w ciąży, mam bolesne miesiączkowanie. od jakichś dwóch tygodni mam napadowe krótkotrwałe bóle w podbrzuszu, co to może oznaczać? Z góry dziękuje, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, przyczyn tego rodzaju bólów może być bardzo wiele. Proponuję zgłosić się do lekarza ginekologa. Tylko po badaniu bezpośrednim będzie można stwierdzić prawdopodobną przyczynę.