Bolesne piersi po okresie i stosunku

14czerwa odbylismy stosunek 15 dostalam okresy poltora tygodnia po nim zaczely mnie bolec piersi 11 rowniez odbylismy stosunek 12 dostalam okresu ale byl skapy i krotki i piersi nadal bola do dzis czy to objawy ciazy? co moze byc przyczyna nadal bolacych piersi(sytkow)

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazane wykonanie testu ciążowego. Teoretycznie, zaobserwowane objawy mogą świadczyć o ciąży.