Bolesność głowy w części potylicznej

Czy to normalne że gdy bopi mnie głowa to tylko w potylicy? Nawet gdy mam migrene najpierw w skroni potem ból przechodzi na potylice.

Aleksander Ropielewski

Ból i jego odczuwanie jest sprawą bardzo indywidualną i nie można powiedzieć, że jest to normalne albo nie normalne. Na pewno warto poszukać przyczyny bólu ponieważ zazwyczaj lokalizuje się on w miejscu jakiejś patologii.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski