Bradykardia u płodu w wyniku USG

Witam, proszę o zinterpretowanie moich badań USG ciąży, czy wszystko jest prawidłowe. CRL 3,9 mm GS 7,9 mm HR 45 BPM. Lekarz stwierdził ciążę na ok. 5 tydz.

Witam, podane wymiary płodu odpowiadają właśnie 5 tygodniowi ciąży. Niepokojąca jest jednak przytoczona przez Panią czynność serca oznaczona jako wartość HR. Przyjmuje się, że do 6 tygodnia ciąży czynność serca płodu nie powinna być niższa niż 100/min. Jeżeli podany przez Panią wynik został przytoczony prawidłowo, to należy rozpoznać bradykardię płodu. W takiej sytuacji powinna Pani udać się na kontrolę do swojego ginekologa za ok. 2 tygodnie. Pozdrawiam