Brak bicia serca w 7. tygodniu ciąży

witam.jestem w 7 tc.usg mialam w 6 tc i 5dni.ciaza z in vitro.lekarz powiedzial ze zarodek maly i ze nie widzi bicia serduszka,ale mam poczeka jeszcze tydzien i zrobic nastepne usg.czy zarodek mogł sie ukryc?czy mam szanse na ciaze ?dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Szanse, że podczas kolejnego USG pojawi się bicie serca niestety nie są wysokie. Póki co proszę cierpliwie poczekać na kolejne USG.