Brak chęci na seks po porodzie

Witam, jestem mama 2,5 letniego synka, mam 22 lata,a z partnerem jestem okolo 6 lat Mieszkamy razem od 4 lat.Przed porodem nie bylo dobrze,natomiast od czasu porodu moje checi na wspolzycie sa marne lub znikome..wszystko jest dobrze miedzy nami, nie mam strachu przed kolejna ciaza(mam zalozona spirale antykoncepcyjna) ani zadnych wiekszych stresów. Kocham mojego partnera choc czuje ze dla niego to tez zaczyna stanowic problem.Szanse na seks sa tylko wtedy gdy w gre wchodzi alkohol.Prosze o pomoc

Witam,

Pisze Pani, że Wasze małżeństwo jest raczej udane, także zachęcam Panią do przyjrzenia się temu co dzieje się w Waszej rutynie domowej, : czy dziecko przesypia noce, czy śpi z Wami czy też ma swoje miejsce, na ile jest Pani zmęczona opieką nad dzieckiem a na ile poświęca Pani uwagę czas i zaangażowanie innym obszarom życia, w jaki sposób partner opiekuje się dzieckiem i domem, w jaki sposób są rozłożone Wasze obowiązki domowe. Jeśli w tych podstawowych aspektach życia istnieje równowaga, wtedy warto (zawsze warto;) poprzyglądać się bardziej emocjom, relacjom, wartościom , może czegoś zabrakło, może za czymś tęsknicie, może potrzebujecie czegoś innego w tym momencie życia. Życzę pozytywnych poszukiwań:)
jkj