Brak ciąży z niewiadomych przyczyn u 38-letniej kobiety

Dobry wieczur pani lub panu nazywam Małgorzata ja mam progrem zaścia w ciązy bylam u ginekologa i zrobil mi badania usg i wszystko w poązdku nie moge zaść w ciąży mam 38 lat

Milena Lubowicz

O problemach z zajściem w ciążę mówimy, gdy nie udaje się to po roku regularnych starań. Samo badanie usg nie wyjaśni przyczyny, jeżeli się okaże, że przez ten określony czas nie uda się uzyskać ciąży konieczna będzie rozszerzona diagnostyka obejmująca badana hormonalne oraz obrazowe, no i badanie nasienia Pani partnera.
Pozdrawiam