Brak czynności serca i ruchów dziecka w 12 tygodniu ciąży

Dzień dobry, wczoraj na badaniu usg dowiedziałam się, że nie widać czynności serca ani ruchów dziecka. Jestem w 12 tc i wiek dziecka też został określony na 12 tygodni i 4 dni. To tak, jakby niedługo przed badaniem przestało żyć... Jedyna nieprawidłowość w badaniach to nieco wyższe TSH (2,77) - na konsultację miałam iść jutro. Czy jest prawdopodobne, że sport mógł zaszkodzić dziecku? W weekend czułam się tak dobrze, że przejechałam na rowerze 40 km... Ale już wtedy nie czułam objawów ciąży...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu nie jest możliwe określenie przyczyny nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do lekarza w umówionym terminie.