Brak dolegliwości zapowiadających okres i negatywne testy ciążowe

Ostatnią miesiączkę miałam 28 maja, 9 czerwca kochaliśmy się z chłopakiem z prezerwatywą, jutro powinnam dostać kolejną miesiączkę jednakże nie wiem czy dostane ponieważ ZAWSZE około 1,5tyg przed spodziewaną miesiączką bolą mnie piersi a teraz nie odczuwam żadnych dolegliwość (tylko ból po bokach podbrzusza ale również mam je zawsze przed), postanowiłam zrobić aż dwa testy ciążowe które wyszły negatywnie. Nie wiem czy piersi mogą nagle przestawać boleć? Ponieważ trochę się niepokoję.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Testy ciążowe są już wiarygodne dlatego ciąża jest mało prawdopodobna. W razie wątpliwości, jeżeli opóźni się Pani okres proponuję konsultację w poradni ginekologicznej.