Brak drugiego okresu po pettingu

jakiś miesiąc temu uprawiałam petting z chłopakiem lecz były momenty że się pocieraliśmy.Bodajże tydzień czy 2 tygodnie później dostałam okres. W tym miesiącu spóźnia mi się i to już ok przeszło tydzień, na drugi dzień po tym stosunku nie było mi nie dobrze ani nic wszystko było ok ale teraz zaczynam mieć obawy czy mogę być w ciązy? brzuch mnie nie boli ani nic te spóźnianie sie okresu to ciąża czy po prostu sie ze stresu że mogę być w ciązy czy coś? Mogę coś zrobić żeby przyśpieszyć okres?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Objawy zarówno mogą dotyczyć ciąży jak i stresu związanego ze strachem przed zapłodnieniem.
Najlepiej wykonać test ciążowy, by przekonać się czy doszło do zapłodnienia.
Ryzyko ciąży na podstawie Pani opisu można określić jako minimalne.