Brak efektów po zabiegu hialuronidazy

Witam, po 10 dniach podałam się zabiegowi hialuronidazy ponieważ miałam efekt kaczego dziubka... niestety ten zabieg nie zmienił nic w moim wyglądzie jest tak jak było czyli usta dalej są kacze i opuchnięte. Lekarz nie potrafił wytłumaczyć dlaczego kwas się nie rozpuścil. Czy znają Państwo odpowiedź Dlaczego hialuronidaza nie rozpuścila kwasu?

W mojej opinii mogą być 2 przyczyny. Pierwsza -hialuronidaza została podana nie na tym samym poziomie na którym został zdeponowany kwas hialuronowy.
Druga- hialuronidaza była rozpuszczona jakiś czas wcześniej i nie mogła zadziałać.
Pozdrawiam,
Ewa Rybicka

Witam.Czy wie Pani jaki preparat hialuronidazy był zastosowany? Moim zdaniem najskuteczniejszy jest Dermastabilon. ja również miałam przypadek, kiedy użyłam do rozpuszczenia kwasu innego preparatu i nie widziałam efektu. Może to ta przyczyna?