Brak energii do życia po masturbacji

masturbacja ,a energia życiowa Witam mam pytanie odnośnie masturbacji w ktorej dochodzi do wytrysku. Po niej trace życiową energie , i moje pytanie brzmi 1: Ile czasu potrzeba na odzyskanie tej siły z przed , 2 : Jestem Sportowcem i czy wytrysk powoduje tylko chwilowy spadek formy (koncentracja itp) ,a potem wszystko wraca do normy, czy musze forme budowac od nowa lub np 50 % ?

Witam, masturbacja powinna dawać przyjemność, odprężenie, a nie powodować problemy. Coś tu nie gra... Proponuję zbadać stężenie testosteronu w surowicy krwi, morfologię, a przede wszystkim wizyta u lekarza domowego (pierwszego kontaktu) - być może to inna choroba, a nie masturbacja tak Pana wyczerpuje. Jeśli ma to rzutować na karierę sportową to trzeba zaprzestać masturbacji, a spróbować seksu bardziej "w realu". Pozdrawiam RH