Problemy z seksem 3 miesiące po porodzie

Witam, moj mąż przeszedł zawał 8 lat temu i ma wszczepione bajpasy i kardiowerter. Z seksem nie było problemów, aż do tej pory. Niedawno urodziłam i seks nie był regularny a wręcz go prawie nie było. Postanowiliśmy dopiero po porodzie 3 miesiące spróbować jednak nic z tego nie wychodzi. Mąż ma ochotę, ale gdy ma we mnie wejść to się nie udaje. W czym tkwi problem?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Zaburzenia erekcji występują często u mężczyzn z chorobami sercowo-naczyniowymi i taka też może być przyczyna w tym przypadku. Jeśli dodatkowo dochodzi czynnik wieku to prawdopodobnie przyczyna może być złożona.

Niestety w przypadku opisanego stanu pacjenta stosowanie leków poprawiających erekcję może być przeciwwskazane.

Proponuję skonsultować problem z urologiem. Być może zostaną zlecone łagodne preparaty złożone
poprawiające libido i erekcję.