Brak erekcji podczas stosunku i masturbacja

Witam mam taki problem a mianowicie, gdy nie miałem dziewczyny bardzo często się masturbowałem, teraz gdy wraz z moja partnerką chcemy się kochać podczas gry wstępnej mój penis zupełnie się nie podnieca i muszę niestety podnieść go ręką czasami jednak ale bardzo rzadko sam stanie, nie czuje również zbyt wielkiego podniecenia podczas stosunku, niekiedy jest dobrze a niekiedy fatalnie bo penis zaczyna tracić podniecenie podczas penetracji i opada. Dlaczego tak jest i czym to jest spowodowane??:(

Rozwiązaniem w tej sytuacji jest zaprzestanie masturbacji, tak by współżycie było jedyną formą zaspokojenia seksualnego - przynajmniej na jakiś czas.

Jeśli po kilku tygodniach problem nie minie należy skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!
http://pracownia-terapii.pl