Brak krwawienia po porodzie i karmieniu piersią

Witam. Jestem 11 dni po laparoskopowym wycięciu wyrostka robaczkowego i endometrium z jamy brzusznej. Przed operacją miałam wykonane badanie ginekologiczne i usg, ponieważ we wrześniu przestałam karmić piersią po 9 miesiącach i od czasu ciąży i karmienia nie miałam okresu. Z moich obserwacji temperatury, śluzu i szyjki można by wnioskować, iż krwawienie powinno wystąpić 7 listopada i w ten dzień miałam lekkie krwawienie trwające 1 dzień i 1 dzień plamienia. Czy to mogła być miesiączka?Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, ciężko stwierdzić bez wykonania badania fizykalnego oraz badania USG czy mogło to być krwawienie miesięczne. Na pewno jest taka możliwość ale proszę się zgłosić do lekarza ginekologa celem weryfikacji. Pozdrawiam.