Brak krwawienie po skończeniu stosowania tabletek antykoncepcyjnych, pozytywny test ciążowy i silne krwawienie a poronienie

witam mam pszez 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne ostatnio pszytylam 10 kilo .10 listopada skonczylam opakowanie i czekalam na miesiączkie po 3 tygodniach zrobiłam test ziążowy wyszedł pozytywny,2812 zaczełam krwawic dosć mocno i do dzisiaj krwawie czy to bylo poronienie i czy obejdzie sie bes szpitala alicja

Dodatni test ciążowy może sugerować wczesną ciążę, a pojawiające się następowe obfite krwawienie, jej poronienie. W tak wczesnych ciążach często jest ono kompletne. Przy przedłużającym się krwawieniu, trwającym dłużej niż tydzień konieczna jest konsultacja ginekologiczna.