Brak logicznego myślenia u dorosłej córki

Jak pomoc lekliwej, opoznionej w rozwoju corce, ktorej nikt nie lubil, bo nie umiala myslec logicznie, stala z boku,byla naiwna, lekkomyslna, trzymala sie nas rodzicow. Kazdy ma o niej zle zdanie, ona wszedzie jest odpychana, uwazamy ze jest opozniona w rozwoju I to bardzo, w dodatku kazdy jej dokuczal ze taka byla. Corka wegetuje w domu, nic nie umie, nawet z nami troche porozmawiac.Zle sie uczyla, nic nie pamieta z lat szkolnych,Uzala sie nad soba, ale jej umysl widac nie dziala.

Dzień dobry!

Córka powinna trafić opiekę psychologiczną oraz psychiatryczną, aby zdiagnozować przyczyny jej trudności i zaplanować możliwy program zmian - np. farmakologia, psychoterapia itp.

Pozdrawiam!

Witam,
pisze Pani "uważana jest za opóźnioną w rozwoju", czyli nie została wykonana diagnoza? Córka powinna zostać zdiagnozowana, specjalistą w tym kierunku jest psycholog, najlepiej specjalista od neuropsychologii. Po diagnozie zostaną zasugerowane możliwe formy współpracy i wsparcia.
pozdrawiam,
Karolina Piotrowska