Brak miesiączki a badania hormonalne u 54-latki

mam 54 lata od trzech lat nie miesiaczkuje. robilam badania prosze o wyjasnienie mi czy jestem juz bezpieczna zeby nie zajsc w nie potrzebna ciazw.LH 28,2 ESTRADIOL 20,00 FSH 30,90. POZDRAWIAM

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie podała Pani jednostek wyników. Nie jest zatem możliwa pełna interpretacja podanych wyników. W celu pełnej interpretacji proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.