Brak miesiączki a negatywne testy ciążowe i ból piersi oraz kłucie brzucha

witam Mam takie pytanie ostatnia miesiaczke mialam 29 sierpnia.staramy sie o dziecko miesiaczki mam bardzo nieregularne wiec robie testy owulacyjne dodatnie wyszly 22 i 23 dnia cyklu wiec wtedy sie staralismy... 31 dc zaczela rosnac temperatura mierze ja prawidlowo rano przed wstaniem z lozka. 32 i 33 dc mialam leciutkie plamienie kilka kropelek zywej krwii dosc czesto pobolewaja mnie piersi,czuje dziwne klocie w brzuchu dzis 46dc brak miesiaczki a testy negatywne...temp.37,36,9,37,1 od 14 dni

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie samego opisu nie można określić co jest przyczyną Pani stanu. Proszę zgłosić się do ginekologa, który Panią zbada i wyjaśni co się dzieje.

Pozdrawiam.