Brak miesiączki a pragnienie ciąży

Witam, mam 46 lat. Od 4 miesięcy nie mam okresu. Robiłam test ciążowy po 1 miesiącu i był negatywny, a teraz bolą mnie sutki, nie mogę się dotknąć. Czy jest możliwa ciąża, bo z mężem bardzo pragniemy dziecka. Czy to tylko złudzenia?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam! Nie określę czy może być Pani w ciąży na odległość. Rozumiem, że ostatni test ciążowy wykonała Pani trzy miesiące temu. Jeśli wcześniej miała Pani regularne miesiączki, to jest bardzo prawdopodobne, że zaszła Pani w ciążę. Jeśli tak jest to już pewien czas temu powinna Pani odbyć pierwszą wizytę w ciąży. Proszę niezwłocznie wykonać test ciążowy, który powinien rozwiać Pani wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie!