Brak miesiączki a stres

Witam . Kochaliśmy z dziewczyna 6 grudnia. 14 grudnia dziewczyna dostała okres był on normalny tak jak wszystkie. Od tamtej pory nie kochaliśmy sie . Dzis miała dostać okres kilka dni wcześniej odczuwala bóle wspólne w miesiączka . A okresu brak co moze byc przyczyna ? Moge dodać ze właśnie jej mama jest w szpitalu stres nauka kłótnie w domu ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji stres jaki przeżywa Pana Partnerka może powodować zahamowanie okresu. Warto jednak wykonać test ciążowy.