Brak miesiączki a stres i nerwowość

Witam.Ostatnia miesiączke miałam 16.12.trwała 7dni.Kochalismy sie z mezem w 9dc i był wytrysk we mnie.Pózniej w owulacje {16-17dc}owulacja wypadła 31-01 i był stosunki rano i wieczorem bez wytrysk poza pochwa. Czy jest możlwosc ciaży?Czy plemniki moga przejsc z rannego wytrysku przy nocnym współżyciu?Czy mogłoby dojsc do zapłodnienia w 9dc??Robiłem test w 31dc i był ujemny.A dziś jest 34dc i miesiączki nadal brak.Mam dużo stresu i nerwów. Dziękuję za odpowiedz.

Witam! W opisanej sytuacji nie można wykluczyć że jest Pani w ciąży. Plemniki moga przetrwać w drogach rodnych nawet do 7 dni, istnieje więc możliwość zapłodnienia w 9dc. Również stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną gdyż w płynie preejakulacyjnym wydobywającym się z członka przed wytryskiem mogą znajdować się plemniki.