Brak miesiączki od 3 miesięcy a dni płodne

Od 3 miesięcy nie mam okresu. Byłam u lekarza, w ciąży nie jestem, zostałam wysłana na badania i czekam za wynikami. Ale w związku z tym nie mam pojęcia co z moimi dniami płodnymi? Jak je obliczać? Denerwuję się więc proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

do czasu wyjaśnienia przyczyn braku miesiączki polecam mechaniczne formy antykoncepcji. Trudno jest bowiem określić kiedy dni płodne występują i czy w ogóle są, a środki hormonalne mogłyby zaburzyć obraz dający odpowiedź na przyczynę braku miesiączki.

Pozdrawiam!