Brak miesiączki po porodzie i galaretowata wydzielina z pochwy

Witam... Okolo 10 miesiecy temu urodzilam synka i nie mam jeszcze miesiaczki... Wiem ze to normalne gdyz nadal karmie piersia... Niepokoi mnie jednak to ze od paru dni z mojej pochwy wyplywa galaretowata ciagnaca sie przezroczysta wydzielina... Co to moze oznaczac???

Witam! Jeśli wydzielina nie ma przykrego zapachu oraz nie towarzyszą Pani dolegliwości w postaci pieczenia czy swędzenia pochwy nie ma powodów do niepokoju. Jej charakter najprawdopodobniej świadczy o tym, że Pani równowaga hormonalna powraca do normy.