Brak miesiączki po poronieniu

Witam,pod koniec stycznia poroniłam samoistnie. Ciąża około 4 tygodnia. Dziś jest 3 maj a ja do tej pory nie dostałam miesiączki,test ciążowy robiłam około tygodnia temu który wyszedł negatywnie. Czy to normalne nie mieć tyle czasu miesiączki po poronieniu?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Trzeba zrobić badanie USG aby ocenić endometrium i strukturę jajników.
Czy jest potwierdzenie histopatologiczne ze to była ciąża?