Brak miesiączki w 36 dniu cyklu

36 dzień cyklu. Brak miesiączki. I brak bólu piersi gdyż zawsze tydzien przed bol się pojawiał. Sypiam po 7-8godz a wciąż czuje się senna. Cykle mam nie regularne 32,34,35,36

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.