Brak miesiączkowania 2 lata po porodzie

Moje dziecko ma 2 latka trzy miesiace temu przestalam karmic piersia. Nie miesiaczkuje od porodu. Czy powinnam sie martwic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak długi brak miesiączki może być wynikiem karmienia. Jeśli jednak 3 miesiące temu przestała Pani karmić a miesiączki dalej nie ma, jest to wskazanie do konsultacji ginekologicznej! Proszę nie bagatelizować objawów!