Brak objawów ciąży w 6. tygodniu od stosunku

Witam serdecznie mam takie zmartwienie poniewaz jestem za granica I nie mam mozliwosci isc wczesniej do lekarza na usg, jestem w 6 tygodniu ciazy wyszlo mi to z testow domowych oraz zbadania hcg gdzie gdzie byl robiony 10 dni temu wynik byl 3107,2 , ale martwi mnie brak objawow poniewaz na poczatkubolaly mnie piersi i mialam bole brzucha oraz mialam klucie z obu stron brzucha minely, prosze mi pomoc czy cos sie zaczyna dziac bo bardzo sie martwie, dziekuje za odpowiedz I pozdrawiam

"Zanik" objawów wczesnej ciąży, które pani miała może, ale nie musi, oznaczać niestety niekorzystny przebieg ciąży. De facto najlepszym rozwiązaniem byłoby powtórzyć badanie bHCG z krwi i jednak wykonać usg. Pozdrawiam

Marek Pabian

Witam serdecznie,nic złego się nie dzieje.Objawy takie jak ból piersi,mdłości itp. mogą nie występować.