Brak objawów ciąży w 8. tygodniu

Dzien dobry. Jestem w 8 tyg ciazy i nie mam żadnych objawów. Od początku miałam bolace piersi ale od 2 dni prawie tego bólu juz nie czuje czy mam sie martwić ze jest coś nie tak. Wizytę mam dopiero za 3 dni proszę o pomoc. Dodam ze w 5 tygodniu i 5 dni było widac tylko pecherzyk 1,15cm

Lek. Marta Gryszkiewicz

Brak dolegliwości w czasie ciąży nie oznacza, że jest z nią coś nie tak. Powinna się Pani cieszyć, że tak dobrze ją znosi. Nie ma wskazań do przyspieszania terminu wizyty u ginekologa.