Brak objawów ciąży w czwartym miesiącu

Witam, mam takie pytanie. Czy jest mozliwe zeby byc w 4 miesiacu ciaży nie miec zadnych objawow, dostawac okres i miec 7 testow ciazowych negatywnych?

Lek. Tomasz Budlewski

Jakiś niski procent przypadków ciąży może występować przy powyższym opisie, raczej wydaje się wręcz minimalny. Dla pewności proponuję zgłosić się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży.