Brak ochoty na seks po urodzeniu dziecka i depresja

Mam problemy, aby przełamać się do seksu. Kiedyś byłam inna seks z ukochaną osobą sprawiał mi przyjemność. Od urodzenia synka (3 lata) nie mam ochoty na seks, przez co nasz związek się wali, mąż szuka kobiet w internecie, a ja popadam w coraz większą depresję i niechęć o niego i zbliżenia.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nieodłącznym składnikiem prawidłowej relacji jest seks w związku. Tak długa przerwa i niechęć do współżycia z partnerem może doprowadzić nawet do rozpadu małżeństwa. Jeśli więc zależy Państwu na utrzymaniu relacji, powinniście się zgłosić do seksuologa, by z pomocą specjalisty znaleźć źródło problemu i sposób na jego rozwiązanie.