Brak ochoty na seks z mężem 7 miesięcy po ślubie

Witam. Jestem 25 letnią świeżą mężatką a mianowicie jestem z mężem po ślubie 7 miesięcy. Kocham męża, szanujemy się ale boję się że już do naszego życia jak i łóżka wkradła się rutyna. A mianowicie życie ciężko mi się podniecić, rzadko kiedy mi się to zdarza mój 32 letni mąż ma ochotę praktycznie każdego dnia a mi taka prawdziwa ochota na sex przychodzi raz tydzień lub dwa :( co mam robić?? nie wiem czy nie jest to spowodowane stresem - mieszkamy z teściami a to nie jest komfortowa sytuacja

Powodów obniżenia potrzeb seksualnych może być wiele. Jedną z nich może być wymienione przez Panią mieszkanie z teściami. Warto porozmawiać o tym z mężem - może uda się znaleźć jakieś rozwiązanie. Dobrym sposobem na odświeżenie życia seksualnego jest wspólny wyjazd, urlop, zaplanowanie ciekawej aktywności tylko we dwoje.Jeśli nadal będzie to dla Pani problemem proponuję wizytę u seksuologa. Pozdrawiam!

Proszę Pani,
Ludzie różnią się temperamentem. Nie ma standardu zapotrzebowania na częstość współżycia seksualnego. Rzeczywiście mieszkanie z innymi osobami nie jest komfortowym rozwiązaniem. Jeżeli tylko odczuwa Pani atrakcyjność seksualną męża, to nie ma powodu do specjalnego niepokoju. W razie czego można zgłosić się na konsultację z seksuologiem lub psychologiem.
Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski