Brak odczuwanej energii i samotność

Witam, mam 21 lat, mieszkam z chlopakiem w Hiszpanii, pracuje, ale czasem dopadaja mnie leki zlosc z byle powodu,, placze, mdleje, zasypiam na dlugie godziny, lub nie spie w nocy. Od pewnego czasu nie moge poradzic sobie sama ze soba. Miewam dni kiedy nie mam ochoty na nic, w trudnych sytuacjach dopada mnie zacmienie, bezradnosc, wtedy placze i nie moge sie uspokoic, mdleje i spie dlugie godziny. Jednak niekiedy miewam dni kiedy czuje sie wysmienicie i jak dawniej tryskam energia. Co mi jest?

Dzień dobry,

Na to pytanie może Pani odpowiedzieć specjalista WYŁĄCZNIE w kontakcie osobistym.
Jeżeli ma Pani możliwość, proszę udać się do lekarza psychiatry.

Witaj!

Ciężko powiedzieć gdyż jest jednym to prostu za mało danych. Z powodu trudności z komunikacji bezpośredniej mogę zaproponować Pani konsultacje przez internet. Nie dawno wprowadziłem taką usługę wiec możemy się umówić bez obaw. Proszę nie spogląda nie na cenę gdyż jest ona umowna.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu ;-)
http://psychopedagog.eu

Witam,
Z tego co pani opisuje można wywnioskować, że czasami ma pani depresyjne stany.
Proponuję zgłosić się do specjalisty lub rozpocząć terapię własną.
Pozdrawiam