Brak odporności, nieregularne miesiączki a ciąża

Dzien Dobry. Boje sie ze jestem w ciazy. Fakt z nie mam regularnej miesiaczki. Czesto tez choruje. Spodziewam sie teraz okresu ale jak narazie nie dostaje. Kuje mnie co jakis czas lewy jajnik. Ostatnio mialam tez nabrzmiale piersi ale nie bolaly mnie. Wczoraj mialam nabrzmialy i twardy brzuch to juz bardziej bolalo. Kaszle mam katar i troche goraczkuje. To przeziębienie czy moze ciaza ? jem normalnie jak zawsze nie mam zachcianek. Tylko jak chipsy zjem to jest mi nie dobrze. Prosze pilnie o odp.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Skoro spodziewa się Pani okresu to można wykonac test ciążowy - powinien już wyjść dodatni w wypadku ciąży. Objawy nie są specyficzne i nie pozwalają na potwierdzenie lub wykluczenie ciąży. W razie wątpliwości proszę udać się do Poradni Ginekologicznej.