Brak okresu a infekcja

Witam! Od listopada biorę tabletki anty. W grudniu po przerwie zamiast o 9 tak jak zawsze wzięłam po 17. Po wzięciu kochałam się z partnerem.W styczniu zamiast okresu miałam tylko brązowe plamy, ale były tak długo jak okres. Dostałam również jakąś infekcje pochwy.. W lutym też dostałam tylko plamy, trwały dwa dni.Często bolał mnie prawy jajnik, teraz boli całepodbrzusze.Zrobiłam test-negatywny.Czy brak okresu może wiązać się z infekcją? A może powinnam powtórzyć test?Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy mogą być związane z infekcją. Warto skonsultować się z ginekologiem.