Brak okresu a jasnożółty śluz

Witam. Mój problem dotyczy 'braku' okresu. Jestem w trakcie dni gdy on powinien się pojawić, mam bóle brzucha jak przy okresie, natomiast zamiast krwi jest dziwny jasnożółty śluz. Miesiąc temu sytuacja była podobna. U ginekologa byłam ostatnio ok. dwóch miesięcy temu i wszystko było w porządku. Jaka może być przyczyna?

Witaminy w ciąży

Witam. Opisane objawy mogą wiązać się z infekcją miejsc intymnych - szczególnie jeśli towarzyszy Pani dyskomfort, upławy czy pieczenie przy oddawaniu moczu.